בולגריה רומניה

יום 1  סופיה – רוסה – בוקרשט

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לרוסה דרך לובץ, ביקור בשמורת ורושה- האזור העתיק של לובץ הממוקם כמו אמפיתיאטרון על חוף נהר איסם. לאחר סיור קצר בעיר רוסה חציית הדנובה לרומניה. המשך נסיעה לבוקרשט והעברה למלון.

יום 2 – בוקרשט – סינייה

לאחר ארוחת הבוקר סיור מודרך בעיר הכולל את מוזיאון הכפר, שער הנצחון, בניין הפרלמנט ומשרדי הממשלה, כיכר המהפכה, ארמון המלוכה ואת "ארמון העם" שנבנה ע"י הרודן צ'אוצ'סקו ונחשב לשני בגודלו בעולם. עם סיום הסיור נסיעה דרך כפרים מקסימים לסינייה- עיירת הקיט של מלכי רומניה.

יום 3 – סיניה – ברשוב – טירת בראן

לאחר ארוחת הבוקר סיור בסיניה בו נראה את כנסיית סינייה שבכניסה אליה מופיע ה דמותו של משה עם לוחות הברית בידו ואת ארמון "פלש" – אחד הארמונות היפים באירופה שנבנה ע"י מלך רומניה בסגנון הבארוק. לאחר הסיור ביקור במצודת בראן- מקום מושבו של דרקולה. אחר הצהריים הגעה לפויאנה ברשוב - פנינת הקרפטים. ביקור בכנסייה השחורה וחזרה למלון בסיניה .

יום 4 סיניה - וליקו טרנובו

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה דרך עמק הפרחובה ומעבר הגבול לעיר הבירה הקדומה של בולגריה- וליקו טרנובו. העיר בנויה על שלוש גבעות לגדות הנהר הינטה הצ'ראבאץ, טרפזיטה וסווטה גורה. נערוך סיור בעיר, נראה את רובע האומנים הציורי ומבצר צראבאץ.

יום 5 וליקו טרנובו – קופריבשיצה – סופיה

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לקופריבשיצה- עיר עתיקה שמורה מזמן המהפכה נגד הטורקים. נסייר בבתים העתיקים השמורים, נראה את בית הספר העתיק, הספרייה ועוד מבנים היסטוריים הבנויים בסגנון טורקי. בתום הביקור נסיעה חזרה לסופיה.